Servetėlės violetinės Airlaid, Linen Structure violet

 • Servetėlės violetinės Airlaid, Linen Structure violet

  Prekės kodas AAN120424 

  Dydis
  40 x 40 cm
  Pakuotė
  50 vnt. pakuotėje
  Svarbu
  Spalva gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, tai priklauso nuo Jūsų kompiuterio ar telefono ekrano ryškumo nustatymų.
 • Dizainas - paparčio lapai, įkvėptas šių dienų mados tendencijų su lino tekstūra sukuria paprastumo ir gamtos atmosferą. Subtili violetinė spalva sukurs ramumo, paslaptingumo pojūtį, kuri puikiai gali įsilieti daugelyje interjerų ir lengvai derintis su kitais atspalviais.  

  Lino imitacijos Airlaid servetėlės tiesiog susilieja su gamta ir nepalieka abejingų sukurtam jaukumui. Šios servetėlės puikiai gali pakeisti daugelio mėgstamą liną ir nemėgstą jo glamžumą.  

  Airlaid stalo servetėlės - tai elegencija ir jaukumas Jūsų namuose! Aukščiausios kokybės medžiagos, pažangios technologijos leidžia sukurti reljefinius paviršius, kurie artimi audiniui. Servetėlės švelnios kaip medžiaga, mikštos, gerai sugeria drėgmę, gražiai laiko formą. 

  Airlaid tekstilė - šiuolaikinės natūralios medžiagos pakaitalas, draugiškas aplinkai, gaminamas iš atnaujinamų šaltinių, bei sertifikuotas.

 • Naujienlaiškio prenumerata