Takelis kreminis Airlaid, „Elegant garland“

 • Takelis kreminis Airlaid, „Elegant garland“

  Prekės kodas AAR121101 

  Dydis
  40 cm x 24 m (40 x 120 cm takelis)
  Kiekis
  1 vnt. rulonas (20 vnt. takelių)
  Svarbu
  Spalva gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, tai priklauso nuo Jūsų kompiuterio ar telefono ekrano ryškumo nustatymų.
 • Airlaid takelis - elegancijos ir grožio derinys, kuris papuoš Jūsų šventinį stalą. Pastelinių spalvų Airlaid „Elegant garland“ dizainas: servetėlės, takelis, žvakė sukurs jaukiausią ir stilingiausią įvaizdį Jūsų namuose.

  Takelis švelnus kaip medžiaga, malonus liesti, gražiai priglunda prie stalo ir leidžia sukurti išskirtinį grožį Jūsų šventiniam vakarui: gimtadieniui, jubiliejui ar vestuvėms.

  Airlaid tekstilė - aukščiausios kokybės medžiagos, pažangios technologijos leidžia sukurti reljefinius paviršius, kurie artimi audiniui. Tai šiuolaikinės natūralios medžiagos pakaitalas, draugiškas aplinkai, gaminamas iš atnaujinamų šaltinių ir sertifikuotas.

  Takelis gali būti Jums reikia ilgo, nes lengvai plėšomas kas 120 cm per tam skirtas specialias žymas (20 vnt.takelių). Takelį galima tiesti vieną per visą stalo ilgį, du per stalo plotį. Jeigu prie vienos stalo pusės gali sėdėti daugiau nei du žmonės, tai galima tiesti daugiau takelių, kad jis būtų po kiekviena lėkšte. 

 • Naujienlaiškio prenumerata