Apie mus

  • Prekės ženklas EVADAY gimė iš poreikio kurti. Pirmiausia, stalo tekstilę - staltieses, servetėles, stalo dekoro elementus. Antras svarbus kūrybinis lūžis įvyko ieškant savo pačios požiūrio į stalo tekstilę bei vertybių, kurias kartu su produktu noriu perteikti kitiems. Tai - ryšys ir tradicijos. Ryšys tarp šeimos narių, artimųjų, giminaičių, draugų ir pusbrolių. Tradicijos - vienas iš būdų, kaip tą ryšį kurti. Per bendrų pusryčių, vakarienės tradiciją, šeimos bendrus pokalbius prie stalo ir žinoma, lietuviams svarbią - skanaus maisto tradiciją. Apie tai EVADAY ir kalba - ryšio ir tradicijų puoselėjimą.

    Stalo tradicija Lietuvoje nėra tokia populiari sąvoka. Mūsų tikslas pateikti stalo dekorą kaip savaime suprantamą procesą - stilingą, paprastą ir prieinamą kiekvienam. Mes tikime, kad papuošti stalui dažnai nereikia didelių investicijų ar interjero supratimo. Tam reikia šiek tiek noro ir truputį laiko. EVADAY tikslas pasiekti kiekvieną ir visus, kurie puoselėja ryšį su artimaisiais, namų grožį, estetiką, ir vertina ilgaamžiškumą. 

     

    Stalo tekstilės studija šiandieną yra mažas šeimos verslas, kuriame kiekvieną dieną sukasi mama su dukra - Daiva ir Evelina. Nors tik pradėjus veiklą, pavadinimas buvo lietuviškas ir aiškus -,,Stalo studija”, veiklai įsibėgėjus, supratome poreikį keisti pavadinimą į labiau tarptautinį ir likusiam pasauliui suprantamą. Kuriant jį, ilgai galvoti nereikėjo - vardai įkvėpė sukurti EVADAY, tai Evelina + Daiva. Be puoselėjamo mamos ir dukros ryšio, kompromisų ieškojimo, bendrų idėjų, tikslų kūrimo ir siekimo, savo pačių namuose puoselėjamų tradicijų - EVADAY tiesiog negalėtų egzistuoti. Čia sudėta tai, kuo mes gyvename ir kokius linkėjimus sudedame pakuodamos kiekvieną siuntą. Tikime, siekiame ir norime, kad tradicijos gyvuotų kiekvienuose namuose. 

  • Naujienlaiškio prenumerata