Servetėlės „Nuostabios rožės“ Airlaid, Gorgeous roses

 • Servetėlės „Nuostabios rožės“ Airlaid, Gorgeous roses

  Prekės kodas AAN122600

  Dydis
  40 x 40 cm
  Pakuotė
  50 vnt. pakuotėje
  Svarbu
  Spalva gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, tai priklauso nuo Jūsų kompiuterio ar telefono ekrano ryškumo nustatymų.
 • Dizainas įkvėptas natūralumo sukuria paprastumo ir jaukumo atmosferą. Romantika ir modernas šiuolaikinėje kolekcijoje „Puošnios gėlės", idealiai tinkama bridal dekoro interjere. Gėlės neatsiejama stalo puošmena, o kai stalas paskęsta gėlėse padvelkia romantika...

  Vestuvėms, gimtadieniui ar jubiliejaus šventei romatiškas gėlių dekoras su Airlaid stalo tekstile.

  Audinio imitacijos Airlaid servetėlės tiesiog susilieja su gamta ir nepalieka abejingų sukurtam jaukumui. Šios servetėlės puikiai gali pakeisti daugelio mėgstamą audinį. Vienspalves servetėles lengvai priderinsite su įvairių raštų servetėlėmis, takeliais ar įrankių dėkliukais, kas suteiks jaukumo ir estetikos Jūsų stalui.

  Airlaid servetėlės - tai elegencija Jūsų namuose! Jos švelnios kaip medžiaga, mikštos, gerai sugeria drėgmę, gražiai laiko formą. Aukščiausios kokybės medžiagos, pažangios technologijos leidžia sukurti reljefinius paviršius, kurie artimi audiniui.

  Airlaid tekstilė - šiuolaikinės natūralios medžiagos pakaitalas, draugiškas aplinkai, gaminamas iš atnaujinamų šaltinių, bei sertifikuotas.

 • Naujienlaiškio prenumerata