Servetėlė įrankiams rausva Airlaid, Gorgeous roses

 • Servetėlė įrankiams rausva Airlaid, Gorgeous roses

  Prekės kodas ADP122600

  Kiekis
  25 vnt. pakuotėje
  Dydis
  10 x 20 cm
  Svarbu
  Spalva gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, tai priklauso nuo Jūsų kompiuterio ar telefono ekrano ryškumo nustatymų.
 • Puikus derinys - aukštos kokybės Gorgeous roses dizaino Airlaid servetėlės įrankiamstakelis ir servetėlės. Romantika ir modernas šiuolaikinėje kolekcijoje „Puošnios gėlės", idealiai tinkama bridal dekoro interjere. Gėlės neatsiejama stalo puošmena, o kai stalas paskęsta gėlėse padvelkia romantika...

  Vestuvėms, gimtadieniui ar jubiliejaus šventei romatiškas gėlių dekoras su Airlaid stalo tekstile sukurs ypatingą įspūdį Jūsų švečiams.

  Airlaid tekstilė - elegancijos ir grožio derinys. Aukščiausios kokybės medžiaga, pažangios technologijos leidžia sukurti reljefinius paviršius, kurie artimi audiniui. 

  Airlaid servetėlės įrankiams - vieno sluoksnio,  pagamintos iš kvėpuojančio popieriaus, atsparios plyšimams, gerai sugeria drėgmę ir stalo įrankiai svečiam ar klientams bus pateikti visada švarūs bei tvarkingi. 

  Airlaid tekstilė - šiuolaikinės natūralios medžiagos pakaitalas, draugiškas aplinkai, gaminamas iš atnaujinamų šaltinių, bei sertifikuotas.

 • Naujienlaiškio prenumerata