Servetėlių komplektas PUMPURAS

 • Servetėlių komplektas PUMPURAS

  Audinio sudėtis
  44% viskozė/42% kanapė/14% linas
  Dydis
  45 x 45 cm
  Spalva
  balta
  Kiekis
  4 vnt.
  Gamintojas
  Lietuva
  Svarbu
  Spalva gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, tai priklauso nuo Jūsų kompiuterio ar telefono ekrano ryškumo nustatymų.
 • Kanapės audinys - tai ekologiškiausias pluoštas, turintis panašumų su linu, bet dar geriau sugeriantis drėgmę. Todėl tekstilės derinys: kanapė, viskozė ir linas, suteikia audiniui daugiau švelnumo, patvarumo.

  Jis neaplenkiamas savo švelnumu, tarsi kūdikio odelė, todėl puikiai tinka mažiesiems, norimties prie veiduko priglausti ,,merliuką".

  Servetėlės ,,Pumpuras" - balta, lyg pieno spalva, kurią galima derinti kartu su kanapės audinio staltiese arba su linine. Kai norisi sukurti šiltą, jaukią stalo serviruotę kanapės audinio servetėlės bus nepriekaištingos. Kanapės/lino/viskozės audinys yra patvarus, nors linkęs glamžytis. Bet tuo jis ir žavus, nes suteikia natūralumo jausmą Jūsų namams.

  ,,Pumpuras" servetėlių komplektas supakuoti į mūsų firminę dėžutę - puiki dovana mamai, draugei, sesei ar tetai. Galime nusiųsti tiesiai tam žmogui, kurį norite nustebinti ar pradžiuginti!  

 • Naujienlaiškio prenumerata