Serviravimas vestuvėms Airlaid "Doves"

 • Airlaid tekstilė - orientuota į svetingumo industriją, novatoriškos Airlaid medžiagos puikiai derina eleganciją, novatoriškumą ir funkcionalumą.  Aukščiausios kokybės medžiagos ir pažangios technologijos leidžia sukurti reljefinius paviršius, kurie artimi audiniui.

  Vestuvėms, gimtadieniui ar jubiliejaus šventei puikiai tiks nesensanti klasika su Airlaid stalo servetėlmis. Jos švelnios kaip medžiaga, mikštos, gerai sugeria drėgmę ir gražiai laiko formą. Įvairių raštų servetėles galima lengvai suderinti su vienspalvėmis, priderinti takelį, o sukurtam grožiui neliks abejingų,  nustebins Jūsų artimuosius ar svečius. 

  Airlaid tekstilės komplektas "Balandžiai" savo dizainu tinkamas svarbiai gyvenimo šventei - vestuvėms ar vestuvių metinėms.

  Su Airlaid tekstile lengvai, greitai, be didelių investicijų sukusite įspūdingą šventę!

  Produkto informacija:

  servetėlių dydis  40 x 40 cm, kiekis pakuotėje: 50 vnt.

  takelio (rulonas) dydis  40 x 240 cm

  Takelis gali būti Jums reikia ilgo, nes lengvai plėšomas kas 120 cm per tam skirtas specialias žymas. Takelį galima tiesti vieną per visą stalo ilgį, du per stalo plotį. Jeigu prie vienos stalo pusės gali sėdėti daugiau nei du žmonės, tai galima tiesti daugiau takelių, kad jis būtų po kiekviena lėkšte. Daugiau informacijos žiūrėkite čia

   

  Gamintojas sertifikuotas:

  ISO 9001:2015, tai reikškia, kad atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus;

  FSC® - 100% produkcijos atitinka griežtis aplinkos ir klimato kriterijus.

  Spausdinimui naudoja ekologiškus, vandens pagrindu pagamintus dažus, atsparius dilimui, kaip patvirtinta ISEGA sertifikatuose. 

  SVARBU! Spalva gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, tai priklauso nuo Jūsų kompiuterio ar telefono ekrano ryškumo nustatymų

 • Naujienlaiškio prenumerata